Groups 1.2.5 - en to nl_NL translation catalogue (94 entries)

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nl_NL: %1$s van %2$s

en: A minimum set of permissions will be preserved.
nl_NL: Een minimale set van rechten zal worden behouden.

en: Access Groups
nl_NL: Toegangsgroepen

en: Access denied.
nl_NL: Geen toegang.

en: Access restricions
nl_NL: Toegangsrestricties

en: Access restrictions
nl_NL: Toegangsrestricties

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add a new capability
nl_NL: Nieuw recht toevoegen

en: Add a new group
nl_NL: Nieuwe groep toevoegen

en: Administer Groups
nl_NL: Beheer groepen

en: Administer Groups plugin options
nl_NL: Beheer Groep plugin opties

en: Administrator Access Override
nl_NL: Beheer overschrijving van toegang

en: Administrators override all access permissions derived from Groups capabilities.
nl_NL: Beheerders kunnen alle toegangsrechten van Groepen overschrijven.

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Capabilities
nl_NL: Rechten

[ctx: Help tab title and heading]
en: Capabilities
nl_NL: Rechten

en: Capability
nl_NL: Recht

en: Capability : %s
nl_NL: Recht: %s

en: Clear
nl_NL: Reset

en: Click to add a new capability
nl_NL: Klik om een nieuw recht toe te voegen

en: Click to add a new group
nl_NL: Klik om een nieuwe groep toevoegen

en: Deactivation and data persistence
nl_NL: Deactivatie en blijvendheid van data

en: Delete all Groups plugin data for ALL sites on network deactivation
nl_NL: Verwijder alle Groups plugin data voor ALLE sites bij netwerk deactivatie

en: Delete all Groups plugin data on deactivation
nl_NL: Verwijder alle Groups plugin data bij deactivatie

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit a capability
nl_NL: Bewerk een mogelijkheid

en: Edit a group
nl_NL: Bewerk een groep

en: Enforce read access
nl_NL: Leestoegang afdwingen

en: Group
nl_NL: Groep

en: Group Name
nl_NL: Groepnaam

en: Group Name : %s
nl_NL: Groepnaam: %s

[ctx: Attachment field label]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Bulk edit field label]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Column header]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Column header (Users)]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Groups section heading (add user)]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Groups section heading (edit user)]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Groups section heading (user profile)]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Help heading]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Help tab title]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Help tab title and heading]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Help title]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Meta box title]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Network menu page title]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: Plugin action link]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: menu item title]
en: Groups
nl_NL: Groepen

[ctx: page-title]
en: Groups
nl_NL: Groepen

en: Groups Capabilities
nl_NL: Groep mogelijkheden

en: Groups Member
nl_NL: Groepen Lid

en: Groups Non-member
nl_NL: Groepen Geen-lid

en: Groups is configured to delete its plugin data on deactivation.
nl_NL: Groups verwijderen al zijn gegevens bij deactivering.

en: Groups network options
nl_NL: Groepen netwerk opties

en: Groups options
nl_NL: Groepopties

en: Here you can <strong>add</strong>, <strong>edit</strong> and <strong>remove</strong> groups.
nl_NL: Hier kun groepen worden <strong>toegevoegd</strong>, <strong>bewerkt</strong> en verwijderd</strong>.

en: If you lock yourself out, please ask an administrator to help.
nl_NL: Als je jezelf hebt uitgesloten vraag dan de beheerder om hulp.

en: Join the %s group
nl_NL: Deelnemen aan groep %s

en: Leave the %s group
nl_NL: Verlaat de groep %s

en: Name
nl_NL: Naam

en: Network deactivation and data persistence
nl_NL: Netwerk deactivatie en blijvendheid van data

en: New Capability
nl_NL: Nieuw recht

en: New Group
nl_NL: Nieuwe groep

en: No such capability.
nl_NL: Dit recht bestaat niet.

en: No such group.
nl_NL: Deze groep bestaat niet.

en: Only groups or users that have one of the selected capabilities are allowed to read this %s.
nl_NL: Alleen groepen of gebruikers met één van de geselecteerde rechten kunnen dit / deze %s lezen.

en: Options
nl_NL: Opties

[ctx: Help tab title and heading]
en: Options
nl_NL: Opties

[ctx: Plugin action link]
en: Options
nl_NL: Opties

en: Parent
nl_NL: Ouder

en: Permissions
nl_NL: Toestemmingen

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Read Post
nl_NL: Lees bericht

en: Registered
nl_NL: Geregistreerd

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Remove a capability
nl_NL: Verwijder mogelijkheid

en: Remove a group
nl_NL: Verwijder een groep

en: Results per page
nl_NL: Resultaten per page

en: Role
nl_NL: Rol

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Select Groups
nl_NL: Selecteer Groepen

en: Show the Groups tree view.
nl_NL: Toon de groepen in boomweergave.

en: Some post types shown may not offer access restrictions even though they appear enabled here.
nl_NL: Sommige weergegeven berichttypen bieden mogelijk geen toegangsbeperkingen, ook al lijken ze hier ingeschakeld te zijn.

en: Thank you for using <a href="https://www.itthinx.com/plugins/groups" target="_blank">Groups</a> by <a href="https://www.itthinx.com" target="_blank">itthinx</a>.
nl_NL: Bedankt voor het gebruiken van <a href="https://www.itthinx.com/plugins/groups" target="_blank">Groups</a> door <a href="https://www.itthinx.com" target="_blank">itthinx</a>.

en: The complete documentation is available on the <a href="https://docs.itthinx.com/document/groups">Documentation</a> pages for Groups.
nl_NL: De volledige documentatie is beschikbaar op de <a href="https://docs.itthinx.com/document/groups">Documentatie</a> pagina's voor Groups.

en: There are no results.
nl_NL: Er zijn geen resultaten.

en: This group has no capabilities.
nl_NL: Deze groep heeft geen rechten.

en: Tree
nl_NL: Boomweergave

en: Tree of Groups
nl_NL: Boom van Groepen

en: Tree view
nl_NL: Boom

en: You are a member of the %s group.
nl_NL: Je bent lid van de groep %s.

en: You have joined the %s group.
nl_NL: Je bent aangemeld bij de groep %s.

en: You have left the %s group.
nl_NL: Je hebt de groep %s verlaten.

en: groups
nl_NL: Groepen
