Events Calendar for Google - en to pl_PL translation catalogue (9 entries)

en: All Day Event
pl_PL: Impreza na cały dzień

note: Description of the plugin
en: List Google Calender with customized layouts. Manange your Calender events Style from wordpress dashboard.
pl_PL: Lista Google Calender z indywidualnymi układami. Zmień swój styl zdarzeń z kalendarza za pomocą panelu sterowania WordPress.

en: Next
pl_PL: Dalej

en: Please check your internet connection.
pl_PL: Proszę sprawdzić swoje połączenie z Internetem.

en: Please go to plugin settings page and save your settings
pl_PL: Proszę przejść do strony ustawień wtyczki i zapisz swoje ustawienia

en: Please go to plugin settings page and save your settings.
pl_PL: Proszę przejść do strony ustawień wtyczki i zapisz swoje ustawienia.

en: Previous
pl_PL: Poprzednia strona

en: Read More
pl_PL: Czytaj dalej

en: View on Map
pl_PL: Zobacz na mapie
