Events Calendar for Google - en to es_ES translation catalogue (9 entries)

en: All Day Event
es_ES: Evento De Todo El Día

note: Description of the plugin
en: List Google Calender with customized layouts. Manange your Calender events Style from wordpress dashboard.
es_ES: Lista de Google Calendario con diseños personalizados. Manange su Calendario de eventos de Estilo de panel de wordpress.

en: Next
es_ES: Siguiente

en: Please check your internet connection.
es_ES: Por favor, compruebe su conexión a internet.

en: Please go to plugin settings page and save your settings
es_ES: Por favor, vaya a la configuración del plugin de la página y guardar la configuración

en: Please go to plugin settings page and save your settings.
es_ES: Por favor, vaya a la configuración del plugin de la página y guardar la configuración.

en: Previous
es_ES: Anterior

en: Read More
es_ES: Leer Más

en: View on Map
es_ES: Ver en el Mapa
